Müügioskus defineerib su edu

Tule õpi parimatelt!

Mida Upsell pakub

Korralikke teenismisvõimalusi

Upsellis saad ise kujundada enda sissetulekut. Piiriks on vaid su enda ambitsioonid. Tiimi parimad teenivad viiekohalisi numbreid.

Pidevat enesearengut

Läbi regulaarsete müügitreeningute, soorituse analüüsimise, pideva mentori toe jpm arengut toetavate tegevuste viime su müügioskuse täiesti tippu.

Edasiviivat keskkonda

Meie tiimis on ainult ambitsioonikad noored inimesed, kes on valmis näitama parimat sooritust ka enda halvimal päeval. Ümbritsedes ennast võitjatega ei jää sul muud üle, kui samuti kasvada ning areneda valguskiires tempos.

Karjäärivõimalused

Oled ennast juba tõestanud ning tahad veel rohkem võimalusi ja vastutust? Sul on võimalik ehitada enda müügimeeskond ning arendada veelgi enda liidrioskuseid. Parimatel on kasvamisvõimalusi veelgi.

Vaata, mida töö Upsellis endast kujutab

Mida Upselli tiim räägib?

Mark-Vahtang

Ma nägin töökuulutust juba üle aasta enne liitumist ja teadsin, et tahan siin töötada. Tiimi ühtsus, arenemis- ja teenimisvõimalused on täiesti ainulaadset ja midagi samalaadset ei leia kuskilt mujalt.


Olen nüüd kordades parem suhtleja. Töö on aidanud seada eesmärke ja distsipliini, et neid täita. Ma õppisin elu täiesti teises valguses vaatama ja leidsin uue definitsiooni edule igapäevaselt enesearengu ja paremuse suunas pürgides.

Fred-Erik

Liitusin, sest tundsin, et töö aktiivmüügis on parim valik, mida enesearenguks teha saan.
Olen teistsuguste vaadete ja tööeetikaga inimene. Läbi mugavustsoonist välja astumise on tõusnud üldine enesekindlus.

Jessica

Mind köitis mõte sellest, et Upsellis pannakse suurt rõhku enesearengule. Olen poolteist aastat siin töötanud ja vanad tuttavad ei tunne mind enam äragi. 😃 Olin varem häbelik tüdruk, nüüd võin kogu maailma eest välja astuda. ❤️
🔥 Maalima eest välja astudes ei jää mul puudu julgusest, veenmisoskusest ega ka rahast. Siit saad kõike kolme ja enamgi veel.

Tänu müügitööle on mu elu palju külluslikum, värvikam, olen ise oma aja peremees ja miski ei tundu võimatu.
Ka mina ei uskunud alguses, et need vennad siin sellist raha teenivad, nüüd aga teenin ise neid samu summasid.

David

Kui võimalus avanes, siis haarasin kohe sellest kinni, et tiimiga liituda. Kuulsin, et projektijuht on tegude peal väljas ja on juba ennast teiste ees tõestanud. Mulle meeldis selline lähenemine, et projekti hakkab juhtima inimene, kes on töötanud pikalt ise aktiivmüügis ning teadis viise, kuidas õigesti tiimi juhtida ja pakkuda arenemisvõimalusi. Teadsin, et kui õppida parimatelt, on ka endal võimalus parimaks saada.

Upsell on minu jaoks ka viis tegeleda pingsalt enesearenguga, kuna siinsed võimalused on selleks väga head. Müügitiim ise on väga soe ja sõbralik. Kõik on ambitsioonikad ning on ka peale müügi teistel aladel head tegijad.

Maksim

Minu vend tegi varasemalt aktiivmüüki ning teadsin juba ammu, et liitun Upselli tiimiga. Tunnen, et see töökoht annab palju rohkem teadmisi kui mistahes kraad ärijuhtimises ülikoolis.

Olen distsiplineeritum, areng toimub iga päev ja minu ümber on väga tugevad tööeetikaga andekad inimesed. Minu suhtlemisoskus on arenenud tänu sellele, et igapäevaselt räägin väga huvitavate ja erinevate inimestega.

Geio

Tahtsin liituda Upsell-i müügitiimiga, sest nägin seda kui head võimalust enesearenguks. Lubasin endale, et proovin olla maksimaalselt produktiivne ning arendada end läbi uute väljakutsete. Motiveeriv element on ka teenimisvõimalus, mis oleneb müügimehest iseendast, kui head ta oskused on.

Müügitiimiga liitumine on kardinaalselt arendanud fookust ning keskendumisvõimet, kuna müügitöö eeldab täpsust ning järjepidevust klientidega suhtlemisel. Tunnen, et olen muutunud paremaks suhtlejaks, sest iga päev räägin väga erinevate inimestega, kellele pakun uusi lahendusi.

Kandideeri tiimi

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Sinu nimi

Upsell meedias

Romani intervjuu Postimehes

Mihkli intervjuu Postimehes

Jälgi meid #Upsell sotsiaalmeedias